А) (4√2) ^2

б) √0.16*25-6√1/36

+4
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 21:38
    0
    А) (4√2) ^2 = 16*2=32

    б) √0,16*25-6 * √1/36 = (0,4*5-6) * 1/6 = - 4 * 1/6 = - 4/6 = - 2/3