19+17 х3-46=

54-26+38 х3=

48:2+60:2=

(19 х5-5) : 30=

+1
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 12:59
    0
    1) 19+51-46=24

    2) 54-26+114=142

    3) 24+30=54

    4) (95-5) : 30=90:30=3