145 + (567-129) - 7+7-7+90=?

+4
Ответы (2)
  1. 12 мая, 10:09
    0
    145 + (567-129) - 7+7-7+90=666

    567-129=438

    145+438=583

    583-7=576

    576+7=583

    583-7=576

    576+90=666
  2. 12 мая, 11:22
    0
    145 + (567-129) - 7+7-7+90=145+348-7+90=666