2/3+1/4, 4/5-3/4, 1/2-1/3, 5/6+3/8

+5
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 02:34
    0
    2/3+1/4=8/12+3/12=11/12

    4/5-3/4 = 16/20-15/20=1/20

    1/2-1/3=3/6-2/6=1/6

    5/6+3/8=20/24+9/24=29/24=1. 5/29