5/6 + 7/12 б) - 5/6-7/12 в) 5/6-7/12 г) - 5/6+7/12

+2
Ответы (1)
  1. 15 февраля, 04:44
    0
    5/6+7/12=10+7/12=4/6=2/3 Б) - 5/6-7/12=-10-7/12=-17/12=-4/6=-2/3 В) 5/6-7/12=10-7/12=3/12=1/4 Г) - 5/6+7/12=-10+7/12=-3/12=-1/4