Математика 3 сынып 99 бет 5

+5
Ответы (1)
  1. 4 июня, 08:40
    0
    1) 219-589+130=938

    2) 678+98-517=259

    3) (800-218) + (326+92)

    =1000

    4) 214 - (900-859) = 173