47*34+34-58+12*34-58=?

+2
Ответы (1)
  1. 31 мая, 09:32
    0
    1) 47*34=1598. 2) 12*34=408. 3) 1598+34=1632. 4) 1632-58=1574. 5) 1574+408=1882. 6) 1882-58=1884