3 3/8*3 1/5+3 1/5*1 5/12-4 1/6*3 1/5

+4
Ответы (1)
  1. 22 июня, 15:44
    0
    33/8=4125 4125*136125 136125/5=27225 27225+31=843975 843975/5=168795 168795*15=2531925 2531925/12=21099375 21099375-41=21095275 21095275/6=35158791 35158791*31=10899225 10899225/5=2179845