10+4 = 20+4 = 30 + 4=

14-4 = 24-4 = 34-4=

+2
Ответы (2)
  1. 5 июля, 19:49
    0
    10+4=14 14-4=10

    20+4=24 24-4=20

    30+4=34 34-4=30
  2. 5 июля, 20:03
    0
    1) 14

    2) 24

    3) 34

    4) 10

    5) 20

    6) 30