3 х - 3 у = 5

{

3 х + 3 х=6

+1
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 13:14
    0
    { 3x-3y=5 - - > { 3x-3y=5 - - > { 3x-3y=5

    { 3x+3x=6--> { 6x=6 - - > { x=1

    { 3*1-3y=5 - - > {3-3y=5 - - > { - 3y=2 - - > {y=-2/3

    { x=1 - - > { x=1 - - > { x=1 - - > {x=1