65+9+5 = 36+8+2 = 76+8+4 = 47+6+4 = 20+7+3+30 = 50+9+1+40=

+1
Ответы (2)
  1. 4 февраля, 02:37
    0
    1! 1) 65 + 9=74 2) 74+5=79 Ответ = 79 2! 1) 36+8=44 2) 44+2=46 3! 1) 76+8=84 2) 84+4=88 4! 1) 47+6 = 53 2) 53+4=57 5! 1) 20+7 = 27 2) 27+3=30 3) 30+30=60 6!1) 50+9=59. 2) 59+1=60 3) 60+40=100
  2. 4 февраля, 03:28
    0
    1.65+9+5 = 79

    2. 36+8+2=46

    3. 76+8+4=88

    4. 47+6+4=57

    5. 20+7+3+30=60

    6. 50+9+1+40=100