1) 15*1 1/5 2) 4*5 1/4 3) 6 1/2*4 4) 9*4 2/9

+5
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 05:29
    0
    1) 15 Х11/5=33

    2) 4 х51/4=51

    3) 61/2 х4=122

    4) 9 х42/9=42