У + 5/7 - 1/8=2/3-1/14

+4
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 05:47
    0
    у + 5/7 - 1/8=2/3-1/14

    y+5/7-1/8=25/42

    y+33/56=25/42

    y=25/42-33/56

    y=1/168