А) 2 1/3 - 1 1/2 =

б) 2/9+5/6=

в) 1-5/17

+4
Ответы (1)
  1. 25 августа, 16:24
    0
    А) 2 1/3-1 1/2=14/6-9/6=5/6

    б) 2/9+5/6=4/18+15/18=19/18=1 1/18

    в) 1-5/17=17/17-5/17=12/17