1 1/8:3/4

4 1/2:6

1 1/5:6

2 3/4:1 3/8

1 4/9:1/3

5 1/4:7

+3
Ответы (1)
  1. 4 мая, 12:45
    0
    9/2*1/6=9/12=3/4

    6/5*1/6=1/5

    11/4*8/11=2

    13/9*3=13/3 = 4 1/3

    21/4*1/7=3/4