18 5/9 + (-22 2/9)

25 3/4 + (-51 1/4)

-6 2/9+1 2/3

+5
Ответы (1)
  1. 31 марта, 22:54
    0
    (3/4+1/4+1/3) : 1/6=4/3:1/6=24/3=8