4 сынып 103 бет номер4 в

+4
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 12:10
    0
    (71349+618*2) : 5=287868. 18360: (7026 * 4-28096) = 2295. 53217: (4425-736*6) = 5913. 76432: (80016 : 4-19996) = 8. 34017+6347*2-7013=39698. 848*3+8165 - 3333=7376