24:3*6 + (56:8+3) : 5-18

+5
Ответы (1)
  1. 31 марта, 03:38
    0
    1) 56:8=7

    2) 7+3=10

    3) 10:5=2

    4) 24:3=8

    5) 8*6=48

    6) 48+2=50

    7) 50-18=32

    ответ 32