2 1/4:3/8:1/2=

2 1/4: (3/8:1/2) =

+1
Ответы (1)
  1. 17 мая, 02:15
    0
    1) 1/4:3/8=2/3

    2/3:1/2=1 цел. 1/3

    2) 3/8:1/2=3/4

    1/4:3/4=1/3