Разложите на множители (^ - степень)

х^3-х^2+х-1=

ab-2a-2b+4=

ac+bc+2a+2b=

a^3-2a^2+a-2=

3 х+9-ху-3 у=

+5
Ответы (1)
  1. 29 октября, 11:25
    0
    Х^3-х^2+х-1=х^2 (х-1) + х-1 = (х-1) (х^2+1)

    ab-2a-2b+4=a (b-2) - 2 (b-2) = (b-2) (a-2)

    ac+bc+2a+2b=b (c+2) + a (c+2) = (c+2) (b+a)

    a^3-2a^2+a-2=a^2 (a-2) + a-2 = (a-2) (a^2+1)

    3x+9-xy-3y=3 (x+3) - y (x+3) = (x+3) (3-y)