1.10 умножить на 1.10 плюс 99.100

+1
Ответы (2)
  1. 27 июня, 23:43
    0
    1.1 * 1.1 = 1.21

    1.21 + 99.1 = 100.31
  2. 27 июня, 23:47
    0
    100,31

    1,10*1,10=1,21

    1,21+99,100=100,3 1