7•4+6•7 = 9•4-8•4 = 54:6+7•4 = 24:4•7-32 = 48+72:9 = 36+64:8 = 60-7•8 = 39+32:4 = 80-48:6•5 = 36+54:9•3 = 24:6•8-16 = 71-6•8+12=

+4
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 21:03
    0
    7•4+6•7=70

    9•4-8•4=68

    54:6+7•4=37

    24:4•7-32=10

    48+72:9=56

    36+64:8=44

    60-7•8=4

    39+32:4=47

    80-48:6•5=40

    36+54:9•3=56

    24:6•8-16=13

    71-6•8+12=35