43 * 23 - 984 : 24 + 248=

+3
Ответы (2)
  1. 10 января, 10:26
    0
    43*23-984:24+248=1196
  2. 10 января, 12:24
    0
    1) 43*23=989

    2) 984 : 24 = 41

    3) 989 - 41 = 948

    4) 948 + 248 = 1196