3,5 : 0,5 + (6,78 - 5,14) =

+1
Ответы (2)
  1. 29 июля, 05:01
    0
    3,5; 0.5 + (6.78-5.14) = 7+1.64=8.64
  2. 29 июля, 06:18
    0
    1) 6,78-5,14=1,64

    2) 3,5:0,5=7

    3) 7+1,64=8,64