2+2-2+52683-6356+62626-53526

+3
Ответы (1)
  1. 24 апреля, 21:47
    0
    2+2=4

    4-2=2

    2+52683=52685

    52685-6356=46329

    46329+62626=108955

    108955-53526=55429

    Ответ: 55429.