А) - 8+3 + (-1) ; б) 8 + (-9) + (-7) ; в) - 4+8 + (-9) + 3; г) - 7 + (-2) + (-10) ; д) - 3 + (-4) + (-5) + (-6) ; е) 8 + (-10) + (-12) + 3.

+3
Ответы (1)
  1. 1 января, 19:34
    0
    -8+3-1=-6 8-9-7=-8 - 4+8-9+3=-2 - 7-2-10=-19 - 3-4-5-6=-18 8-10-12+3=-11