Х: 1,3 х=-6,5; 5,2

-8,5: (-х) х=1,7; - 5;

х: (-1,8) х = - 4,5; 9

+5
Ответы (1)
  1. 13 июня, 02:07
    0
    1) - 6,5:1,3=-5

    5,2:1,3=4

    2) - 8,5: (-1,7) = 5

    -8,5/5=-1,7

    3) - 4,5 / (-1,8) = 2,5

    9 / (-1,8) = - 5