59 - (32+13) (90-50) - 10

+1
Ответы (2)
  1. 22 января, 19:10
    0
    1) 32+13=45

    59-45=14

    2) 90-50=40

    40-10=30
  2. 22 января, 19:14
    0
    59 - (32+13) = 59-45=14

    (90-50) - 10=40-10=30