1) 1/3 - (+2/3)

2) - 2/5 - (-3/5)

3) - 2/5 - (-3/5)

+1
Ответы (1)
  1. 1 января, 17:58
    0
    1/3-2/3=-1/3

    -2/5+3/5=1/5

    -2/5+3/5=1/5