Площа прямокутника 54 см2 нужно найти 1) 1/6 прямокутника 2) 7/9 прямокутника 3) 11/36 прямокутники

+5
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 21:02
    0
    1) 54/6=9 2) (54:9) * 7=6*7=42 3) (54:36) * 11=16,5