90-[40-24; 4]; 4.6+3.5=

+4
Ответы (1)
  1. 11 января, 04:14
    0
    24:4=6

    40-6=34

    34:4=8.5

    8.5*6=51

    3*5=15

    90-51=39

    39+15=54