2,3z+4 1/2z-1 4/5-z=25

+2
Ответы (1)
  1. 21 ноября, 18:42
    0
    2.7 з+4 1/2 з-1 4/5 - з=25

    6.2 з=25+1.8

    6.2 з=26.8

    з=26.8:6.2

    з = 26 8/10: 6 2/10=268/10*10/62

    з=134/31=4 10/31