Б) (6/2+3/2)

в) (12/3-9/3) : (12-9)

+1
Ответы (2)
  1. 19 мая, 18:48
    0
    Б) 6/2+3/2=9/2=4,5

    в) (12/3-9/3) : (12-9) = 1:3 = 1/3
  2. 19 мая, 19:13
    0
    Б) 6/2+3/2=4 1/2

    в) 12/3-9/3=1

    3

    1/3