71/3 + 31/3; 53/6 + 21/6; 43/7 - 12/7; 10/33 - 1/33.

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 00:00
    0
    71/3+31/3=102/3=34.

    53/6+21/6=74/6=12 2/6 = 12 1/3.

    43/7-12/7=31/7=4 3/7.

    10/33-1/33=9/33=3/11.