8*2? = 4 27:3:?=3 2*9:?=3 28:4*?=21

+1
Ответы (2)
  1. 12 июня, 17:50
    0
    8*2:4=4

    27:3:3=3

    2*9:6=3

    28:4*3=21
  2. 12 июня, 17:51
    0
    1) ?-:4

    2) ?-:3

    3) ?-:6

    4) ?-*3