6 м 30 см=? дм, 43 дм 8 см=? см, 3 м 5 см=? см, 4 км 8 м=? м, 94 м 6 дм = ? дм

+2
Ответы (2)
  1. 17 апреля, 21:51
    0
    6 м 30 см=63 дм, 43 дм 8 см=438 см, 3 м 5 см=305 см, 4 км 8 м=4008 м, 94 м 6 дм=946 дм.
  2. 18 апреля, 00:20
    0
    6 м 30 см=60+3=63 дм,

    43 дм 8 см=430+8=438 см,

    3 м 5 см=300+5=305 см,

    4 км 8 м=4000+8=4008 м,

    94 м 6 дм = 940+6=946 дм