1/2 + 1/3=

1/2+1/5=

1/3+1/4 =

1/4+1/5=

1/2 + 1/4=

1/3+1/6=

1/2+1/6=

1/4+1/8=

+1
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 02:07
    0
    1/2+1/3=1/5=5

    1/2+1/5=1/7=7

    1/3+1/4=1/7=7

    1/4+1/5=1/9=9

    1/2+1/4=1/6=6

    1/3+1/6=1/9=9

    1/2+1/6=1/8=8

    1/4+1/8=1/12=12