12 + (-8) = 14-25 = - 5+18 = 23-39 = - 1,8-2,6 = - 3,4-1,9

+5
Ответы (1)
  1. 27 июня, 14:12
    0
    12 + (-8) = 4

    14-25=-11

    -5+18=13

    23-39=-16

    -1,8-2,6=-4,4

    -3,4-1,9=-5,3