Сравните 10/17 и 13/34 3/38 и 4/19 11/20 и 17/30 10/21 и 9/14

+4
Ответы (2)
  1. 11 июня, 22:59
    0
    10/17> 13/34, 3/38< 4/19, 11/20< 17/30, 10/21 <9/14
  2. 12 июня, 01:23
    0
    10/17=20/34 10/17>13/34

    4/19=8/38 3/38<4/19

    11/20=33/60 17/30=34/60 11/20<17/30

    10/21=20/42 9/14=27/42 10/21<9/14