3. 11/18*1. 4/5-1. 4/5*1. 5/9+1/6*1. 4/5=

+3
Ответы (1)
  1. 16 июля, 00:22
    0
    11/18*1=11/18

    4/5-1=-1/5

    4/5*1=4/5

    5/9+1/6*1=5/9+1/6