1, 4:2, 1/3=0, 2 х: 3;

+3
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 20:12
    0
    2 1/3*0,2 х=1,4*3

    7/3*2/10=4,2

    14/30 х=4,2

    х=4,2:14/30

    х=9