26+6*7-45:5=

6*4:3:2*7=

9*6-3*6+18-27:3=

48:6:2-6:3*2=

(34+19) - 3 - (15+18) + (28+29)

(59+27) - (20-9) - 30 + (23+18) =

+4
Ответы (1)
  1. 24 июля, 18:33
    0
    26+6*7-45:5=26+42-9=59

    6*4:3:2*7=24:3:2*7=8:2*7=28

    9*6-3*6+18-27:3=54-18+18-9=54-9=45

    48:6:2-6:3*2=4-4=0

    (34+19) - 3 - (15+18) + (28+29) = 53-3-33+57=74

    (59+27) - (20-9) - 30 + (23+18) = 86-11-30+41=86