28:7+49=. 42: (12-5) =. 63-63:7=

+4
Ответы (1)
  1. 29 мая, 06:03
    0
    1) 28:7=3

    2) 3+49=52

    1) 12-5=7

    2) 42:7=6

    1) 63:7=9

    2) 63-9=54