1) - 1,5-3 4/5-8 3/20; 2) - 3 7/15-0,4-6 1/3; 3) - 2 5/8-9,25-3/4

+1
Ответы (1)
  1. 15 июля, 12:38
    0
    -1,5-3 4/5-8 3/20=-1,5-3,8-8,15=-13,45

    -3 7/15-0,4-6 1/3=-3 7/15-4/10-6 1/3=-3 14/30-12/30-6 10/30=-10 1/5=-10,5

    -2 5/8-9,25-3/4=-2 5/8-9 1/4-3/4=-2 5/8-9 2/8-6/8=-12 5/8