7-6*4+36/6-3=? ... ?

+1
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 02:10
    0
    7-6*4+36:6-3=

    1) 6*4=24

    2) 36:6=6

    3) 7-24=-17

    4) - 17+6=-11

    5) - 11-3=-14