1) 17 + (-50)

2) 36 + (-60)

3) 41 + (-73)

4) 58 + (-31)

+1
Ответы (2)
  1. 15 июня, 01:47
    0
    1) 17 + (-50) = - 33

    2) 36 + (-60) = - 24

    3) 41 + (-73) = - 32

    4) 58 + (-31) = 27
  2. 15 июня, 01:57
    0
    1) 17 + (-50) = - 33

    2) 36 + (-60) = - 24

    3) 41 + (-73) = - 32

    4) 58 + (-31) = 27