Разложи на множители

(x^2+1) ^2-4 х^2

^-степень

+3
Ответы (1)
  1. 28 июня, 01:05
    0
    (x^2+1) ^2-4 х^2 = (х ²+1) (х²+1) - 4 х²=х∧4+2 х²+1-4 х²=х∧4-2 х²+1 = (х²-1) ²