40:□>7 10=16:4+□ 81:□=9 36:□<5 20=9*8-□ □*8=64

+4
Ответы (1)
  1. 2 октября, 06:01
    0
    40:10>7, 10=16:4+6, 81:9=9, 36:13<5, 20 = 9*8-52, 8*8=64