2 1/6 + (-3 2/3) = - 2/9+14/11=

+1
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 15:26
    0
    2 1/6-3 2/3=13/6-22/6=-9/6=-1,5 - 2/9+14/11=-22/99+126/99=104/99=1 5/99