9*4=?

83-65=?

17+46=?

52+39=?

76-28=?

+3
Ответы (2)
  1. 12 января, 07:08
    0
    9*4=36

    83-65=18

    17+46=63

    52+39=91

    76-28=48
  2. 12 января, 07:35
    0
    1) 36

    2) 18

    3) 63

    4) 91

    5) 48